Jak zamówić?

Jak zamówić u nas osadę?

Jak najszybciej poznać cenę za Twoją wymarzoną osadę? Napisać do nas email.

Teraz kilka słów wyjaśnienia.

Ceny są uzależnione od trudności projektu i gatunku drewna. Im bardziej skomplikowany projekt, tym droższa osada. Ceny regulatorów oraz tłumików są stałe i niezmienne.

Osady wykonujemy z:
- buku,
- orzecha,
- jesionu,
- sapeli.

W wiadomości email prosimy zaznaczyć jaki model osady wybieracie oraz do jakiego karabinka. Zdjęcia naszych osad znajdziecie w menu "Osady", gdzie do wyboru będzieci mieli osady myśliwskie, sportowe oraz typu bullpup. Osady mogą być wykorzystane do prawie wszystkich modeli wiatrówek.

Możemy również narysować zupełnie nowy projekt. Wtedy dochodzi koszt przygotowania projektu a czas oczekiwania na osadę wydłuża się do 3 tygodni. Na osadę z naszej galerii czeka się zazwyczaj około 14 dni.

Osady wykonujemy w stanie surowym oraz na gotowo. Osada surowa to taka, która jest przez nas szlifowana po wycięciu, ale nie jest wykańczana. Ostatnie szlify papierem ściernym należą do kupującego. Osady gotowe są wyszlifowane przez nas i wykończone olejem bądź farbą, w zależności od wyboru klienta.

Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów i ustaleniu ceny przechodzimy do płatności. Preferujemy przelew na konto bankowe w wysokości 30% ustalonej kwoty. Jest to kwota na zakup drewna i innych potrzebnych przedmiotów do wykonania zamówienia. Kwota nie podlega zwrotowi. Po zrealizowaniu zamówienia, wysyłamy zdjęcie i przystępujemy do finalizacji płatności.

Klient przesyła do nas swoje dane oraz numer telefonu a my wysyłamy paczkę.