O nas

Historia GunTuning

Firma Guntuning.com powstała w roku 2008. Pomysł ten zrodził się z pasji do strzelectwa sportowego i miłości do karabinków pneumatycznych. Dzisiaj nasza firma jest wyposażona w najwyższej jakości sprzęt do tworzenia unikatowych łoży wiatrówkowych oraz wielu akcesoriów do strzelectwa.

Łoża wiatrówkowe wykonujemy z użyciem maszyny cyfrowej, zawsze wg indywidualnych zaleceń klienta. Osady projektujemy w programie CADCAM, dzięki czemu uzyskujemy model 3D, który jest generowany na ścieżki narzędzia i uruchamiany w systemie komputerowym sterującym maszyną frezującą CNC.

Jesteśmy z państwem już ponad 8 lat i w tym czasie, realizowaliśmy zamówienia do większości krajów europejskich a także do Stanów Zjednoczonych, Brazylii, Hongkongu, Indii, Indonezji, Kuwejtu czy RPA. Nasze produkty cechuje najwyższa jakość i gwarancja solidności.

Wszystkie usługi wykonujemy z nienaganną starannością na maszynach konwencjonalnych i frezarkach CNC. Produkowane przez nas wyroby posiadają optymalne parametry i gwarancję długowieczności.

Guntuning.com nie produkuje taśmowo. Każdego klienta i każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Wystarczy do nas napisać a doradzimy i pozwolimy wybrać Państwu najlepsze rozwiązanie, dla swojego karabinka. Rzeczy niemożliwe wykonujemy od razu na cuda potrzebujemy więcej czasu.

Celem nadrzędnym jest dla nas, zadowolenie naszych klientów. Chcemy, byście czerpali Państwo pełną radość z zakupionych u nas produktów.

Pisali o nas

  • Publikacja w magazynie Strzelec